18:00 |
Mamelodi Sundowns |
? |
? |
Esperance Tunis |
19:00 |
Al Ahly |
? |
? |
Mazembe |
16:00 |
Kabuscorp |
? |
? |
Primeiro de Agosto |
15:00 |
Ararat Yerevan |
? |
? |
Van |
14:00 |
Uzbekistan U23 |
? |
? |
Saudi Arabia U23 |
17:30 |
Iraq U23 |
? |
? |
Vietnam U23 |
09:45 |
Brisbane Roar |
? |
? |
Adelaide United |
09:30 |
Manly Utd |
? |
? |
NWS Spirit |
09:30 |
Sydney FC U23 |
? |
? |
Sydney Utd |
10:30 |
Redlands |
? |
? |
Wynnum Wolves |
10:00 |
South Adelaide |
? |
? |
Croydon |
10:00 |
Adelaide City |
? |
? |
Adelaide United U23 |
09:30 |
Melbourne Knights |
? |
? |
Oakleigh Cannons |
10:00 |
Nepean |
? |
? |
Bankstown City Lions |
10:45 |
West Torrens |
? |
? |
Sturt Lions |
10:30 |
Bentleigh Greens |
? |
? |
Melbourne City U21 |
10:30 |
Preston Lions |
? |
? |
Werribee City |
10:30 |
Northcote City |
? |
? |
Brunswick City |
17:30 |
Austria Vienna |
? |
? |
Altach |
17:00 |
Bad Gleichenberg |
? |
? |
Allerheiligen |
17:00 |
Gleisdorf |
? |
? |
Deutschlandsberger |
17:00 |
ASK Voitsberg |
? |
? |
ASK Klagenfurt |
16:00 |
Wallern/St Marienkirchen |
? |
? |
Weindorf St. Anna |
17:00 |
LASK (Am) |
? |
? |
Union Gurten |
17:00 |
SC Weiz |
? |
? |
SPG Wels |
17:00 |
Vorwarts Steyr |
? |
? |
Vocklamarkt |
17:00 |
Drassburg |
? |
? |
Donaufeld Wien |
17:00 |
Marchfeld |
? |
? |
Mauerwerk |
17:30 |
SK Rapid (Am) |
? |
? |
TWL Elektra |
18:00 |
Ardagger |
? |
? |
SV Oberwart |
17:30 |
Traiskirchen |
? |
? |
Favoritner |
11:30 |
Shamakhi |
? |
? |
Difai Agsu |
12:00 |
Mingachevir |
? |
? |
Iravan |
09:45 |
Rahmatgonj MFS |
? |
? |
Fortis |
09:45 |
Sheikh Russel |
? |
? |
Abahani Limited |
01:00 |
Empire |
? |
? |
Weymouth Wales |
14:30 |
Volna Pinsk |
? |
? |
Belarus U17 |
15:30 |
Vitebsk |
? |
? |
BATE |
17:30 |
Dynamo Brest |
? |
? |
Naftan |
18:15 |
Westerlo U21 |
? |
? |
RFC Liege U21 |
17:30 |
Lommel SK U21 |
? |
? |
RWDM U21 |
18:00 |
Dender U21 |
? |
? |
Deinze U21 |
18:00 |
St. Truiden U21 |
? |
? |
Oostende U21 |
18:30 |
Francs Borains U21 |
? |
? |
Patro Eisden U21 |
18:30 |
Kortrijk U21 |
? |
? |
Eupen U21 |
18:15 |
Wezel Sport |
? |
? |
Bocholter |
18:00 |
Charleroi W |
? |
? |
Mechelen W |
20:30 |
Galvez |
? |
? |
Vasco da Gama AC |
18:00 |
Brusque U20 |
? |
? |
Inter de Lages U20 |
18:00 |
Joinville U20 |
? |
? |
Figueirense U20 |
18:30 |
Aparecidense U20 |
? |
? |
Vila Nova FC U20 |
18:30 |
Guanabara City U20 |
? |
? |
Itaberai U20 |
18:30 |
Royal U20 |
? |
? |
Cerrado EC U20 |
18:30 |
Trindade U20 |
? |
? |
Aparecida EC U20 |
18:00 |
Cascavel U20 |
? |
? |
Azuriz U20 |
22:00 |
Ituano |
? |
? |
Operario |
22:00 |
Sport Recife |
? |
? |
Vila Nova FC |
23:00 |
Avai |
? |
? |
Santos |
17:00 |
Pirin Blagoevgrad |
? |
? |
Botev Vratsa |
14:00 |
Marek |
? |
? |
Septemvri Sofia |
23:00 |
York Utd |
? |
? |
Vancouver FC |
23:00 |
O'Higgins |
? |
? |
U. Espanola |
23:00 |
San Antonio Unido |
? |
? |
Arturo Fernandez Vial |
11:35 |
Changchun Yatai |
? |
? |
Meizhou Hakka |
11:35 |
Zhejiang Professional |
? |
? |
Beijing Guoan |
12:00 |
Chengdu Rongcheng |
? |
? |
Shandong Taishan |
11:35 |
Wuhan Three Towns |
? |
? |
Tianjin Jinmen Tiger |
11:00 |
Shenzhen Xinpengcheng |
? |
? |
Qingdao Hainiu |
11:35 |
Cangzhou |
? |
? |
Henan Songshan Longmen |
10:00 |
Qingdao West Coast |
? |
? |
Nantong Zhiyun |
FT |
Once Caldas |
0 |
1 |
Fortaleza |
FT |
Quindio |
2 |
3 |
Envigado |
21:00 |
Orsomarso |
? |
? |
Boca Juniors |
20:30 |
Atletico F.C. |
? |
? |
Tigres |
15:00 |
Kustosija |
? |
? |
Karlovac |
15:00 |
Dragovoljac |
? |
? |
Jadran LP |
16:00 |
Istra 1961 |
? |
? |
Slaven Belupo |
13:50 |
Jarun |
? |
? |
Vukovar 1991 |
15:00 |
Sesvete |
? |
? |
Dubrava |
14:00 |
Ermis |
? |
? |
Xylotymbou |
16:30 |
Batov |
? |
? |
Novy Jicin |
17:00 |
Kolding IF |
? |
? |
Sonderjyske |
17:00 |
Esbjerg |
? |
? |
Aarhus Fremad |
17:00 |
Nykobing |
? |
? |
AB Copenhagen |
17:00 |
F. Amager |
? |
? |
Hellerup |
17:00 |
Thisted FC |
? |
? |
Skive |
21:00 |
Vega Real |
? |
? |
Atletico Pantoja |
23:00 |
Moca |
? |
? |
Universidad OandM |
13:30 |
Blessing |
? |
? |
Groupe Bazano |
14:30 |
Renaissance |
? |
? |
AC Kuya |
FT |
Ind. Juniors |
4 |
0 |
Cuniburo |
18:00 |
Aston Villa U21 |
? |
? |
Norwich U21 |
18:00 |
Chelsea U21 |
? |
? |
Southampton U21 |
18:00 |
Middlesbrough U21 |
? |
? |
Crystal Palace U21 |
18:00 |
Stoke City U21 |
? |
? |
Newcastle Utd U21 |
18:00 |
West Ham U21 |
? |
? |
Leicester U21 |
18:00 |
Fulham U21 |
? |
? |
Tottenham U21 |
18:00 |
Nottingham U21 |
? |
? |
Manchester Utd U21 |
13:30 |
Reading U21 |
? |
? |
Manchester City U21 |
16:00 |
Parnu JK Vaprus |
? |
? |
Nomme Utd |
15:30 |
MyPa |
? |
? |
Lahden Reipas |
16:00 |
PPJ |
? |
? |
GrIFK |
16:00 |
PK-35 Vantaa W |
? |
? |
Ilves W |
16:00 |
TuWe |
? |
? |
MuSa |
16:45 |
Fish United |
? |
? |
TPV |
15:00 |
Inter Turku |
? |
? |
Ekenas |
16:00 |
JJK Jyvaskyla |
? |
? |
EPS |
19:00 |
Montpellier |
? |
? |
Nantes |
16:30 |
Niort |
? |
? |
Martigues |
17:30 |
Marignane GCB |
? |
? |
Sochaux |
17:30 |
Chateauroux |
? |
? |
Epinal |
17:30 |
Cholet |
? |
? |
Rouen |
17:30 |
Dijon |
? |
? |
GOAL FC |
17:30 |
Nancy |
? |
? |
Le Mans |
17:30 |
Versailles |
? |
? |
Orleans |
17:30 |
Villefranche |
? |
? |
Avranches |
18:00 |
Bourgoin Jallieu |
? |
? |
Andrezieux |
17:30 |
Angouleme CFC |
? |
? |
La Roche |
17:30 |
Saumur Olympique |
? |
? |
Les Herbiers |
17:00 |
Bastia-Borgo |
? |
? |
Beauvais |
17:00 |
Granville |
? |
? |
Stade Briochin |
17:00 |
Bourg en Bresse |
? |
? |
Wasquehal |
16:30 |
Real Banjul |
? |
? |
TMT |
16:30 |
Falcons |
? |
? |
Armed Forces |
16:30 |
Wallidan |
? |
? |
BST Galaxy |
15:00 |
Kolkheti 1913 |
? |
? |
Samtredia |
16:00 |
Dinamo Tbilisi |
? |
? |
Telavi |
16:30 |
St. Pauli |
? |
? |
Hansa Rostock |
16:30 |
Hertha Berlin |
? |
? |
Hannover |
17:00 |
Arminia Bielefeld |
? |
? |
Lubeck |
18:30 |
Bochum |
? |
? |
Hoffenheim |
16:15 |
Denzlingen |
? |
? |
Grossaspach |
17:00 |
Goppinger |
? |
? |
Essingen |
16:15 |
Abtswind |
? |
? |
Kornburg |
16:15 |
Fortuna Regensburg |
? |
? |
Regensburg II |
17:00 |
Feucht |
? |
? |
Hankofen-Hailing |
17:00 |
Leher |
? |
? |
TURA Bremen |
16:45 |
Dassendorf |
? |
? |
Duneberg |
17:30 |
Harksheide |
? |
? |
Paloma |
17:30 |
SC Victoria Hamburg |
? |
? |
Rugenbergen |
17:30 |
Buderich |
? |
? |
Mulheimer FC 97 |
18:00 |
TVD Velbert |
? |
? |
Union Nettetal |
16:30 |
Bornreihe |
? |
? |
BSV Rehden |
18:00 |
Meppen II |
? |
? |
Delmenhorst |
17:30 |
Sandersdorf |
? |
? |
Motor Marienberg |
17:30 |
Diefflen |
? |
? |
RW Koblenz |
17:30 |
Pfeddersheim |
? |
? |
Mechtersheim |
17:30 |
Pirmasens |
? |
? |
SpVgg Quierschied |
17:30 |
Sprockhovel |
? |
? |
Lotte |
17:00 |
Bayreuth |
? |
? |
Turkgucu Munchen |
17:00 |
Memmingen |
? |
? |
Furth II |
17:00 |
Illertissen |
? |
? |
Ansbach |
17:00 |
Altglienicke |
? |
? |
Eilenburg |
17:00 |
Chemie Leipzig |
? |
? |
Babelsberg |
17:00 |
Hansa Rostock II |
? |
? |
BFC Dynamo |
17:00 |
SC Weiche-08 |
? |
? |
Meppen |
17:30 |
Drochtersen/Assel |
? |
? |
Lohne |
17:30 |
Spelle-Venhaus |
? |
? |
Hannover II |
17:00 |
Balingen |
? |
? |
Fulda-Lehnerz |
17:30 |
SSVg Velbert |
? |
? |
Wegberg-Beeck |
17:30 |
Fortuna Koln |
? |
? |
Wuppertal |
17:30 |
FC Gutersloh |
? |
? |
Schalke II |
15:00 |
Legon Cities |
? |
? |
Berekum Chelsea |
19:00 |
Mons Calpe |
? |
? |
Manchester 62 |
FT |
Malacateco |
3 |
2 |
Municipal |
FT |
Xinabajul |
0 |
1 |
Antigua |
18:00 |
Zalaegerszegi |
? |
? |
Puskas Academy |
43' |
Persis Solo |
1 |
1 |
Persita |
43' |
PSIS Semarang |
2 |
0 |
Persikabo 1973 |
12:00 |
RANS Nusantara |
? |
? |
Persija Jakarta |
14:30 |
Fajr Sepasi |
? |
? |
Gol Gohar |
14:45 |
Havadar SC |
? |
? |
Mes Soongoun |
15:00 |
Malavan |
? |
? |
Saipa |
14:15 |
Mes Kerman |
? |
? |
Chadormalu |
14:45 |
Aluminium Arak |
? |
? |
Persepolis |
15:00 |
Tractor |
? |
? |
Zob Ahan |
16:00 |
Esteghlal Molasani |
? |
? |
Sepahan |
17:00 |
Finn Harps |
? |
? |
Cork City |
18:45 |
Athlone |
? |
? |
Cobh Ramblers |
18:45 |
Bray |
? |
? |
Kerry |
18:45 |
Treaty United |
? |
? |
UC Dublin |
18:45 |
Dundalk |
? |
? |
Bohemians |
18:45 |
Drogheda |
? |
? |
Sligo Rovers |
18:45 |
Shelbourne |
? |
? |
St. Patricks |
18:45 |
Waterford |
? |
? |
Derry City |
19:00 |
Shamrock Rovers |
? |
? |
Galway |
13:00 |
Hapoel Umm al-Fahm |
? |
? |
Ironi Tiberias |
13:00 |
Bnei Yehuda |
? |
? |
Kiryat Shmona |
13:00 |
Ramat Hasharon |
? |
? |
Maccabi Jaffa |
13:00 |
Nof Hagalil |
? |
? |
M. Herzliya |
13:00 |
H. Akko |
? |
? |
MS Kafr Qasim |
13:00 |
Hapoel Afula |
? |
? |
H. Ironi Rishon |
13:00 |
Hapoel Kfar Saba |
? |
? |
Hap. Ramat Gan |
13:00 |
Nes Tziona |
? |
? |
Ihud Bnei Shfaram |
10:45 |
Hapoel Bnei Zalfa |
? |
? |
Kiryat Yam |
10:45 |
Hapoel Kafr Kanna |
? |
? |
Hapoel Kaukab |
10:45 |
Maccabi Nujeidat Ahmad |
? |
? |
H. Migdal HaEmek |
10:45 |
M. Kiryat Ata-Bialik |
? |
? |
Ironi Baka |
10:45 |
M. Nazareth |
? |
? |
Ironi Nesher |
10:45 |
MS Tira |
? |
? |
Tzeirei Kafr Kanna |
10:45 |
Holon Yermiyahu |
? |
? |
Hapoel Herzliya |
10:45 |
H. Bikat Hayarden |
? |
? |
H. Marmorek |
10:45 |
Maccabi Shaarayim FC |
? |
? |
Hapoel Bnei Lod |
10:45 |
Ironi Modiin |
? |
? |
SC Dimona |
10:45 |
Maccabi Yavne |
? |
? |
Shimshon Kafr Qasim |
10:45 |
M. Ironi Ashdod |
? |
? |
Hapoel Kfar Shalem |
10:45 |
Shimshon Tel Aviv |
? |
? |
Agudat Sport Ashdod |
11:00 |
Nordia Jerusalem |
? |
? |
M. Ironi Kiryat Malachi |
16:00 |
Fiorentina U19 |
? |
? |
Inter U19 |
18:45 |
Frosinone |
? |
? |
Salernitana |
18:30 |
Juventus W |
? |
? |
Inter W |
17:45 |
Al Ramtha |
? |
? |
Sahab |
15:00 |
Shabab Al Ordon |
? |
? |
Al Wehdat |
16:00 |
Rezekne |
? |
? |
Valmiera 2 |
14:00 |
BE1 NFA |
? |
? |
BFA Vilnius |
15:00 |
Babrungas |
? |
? |
FK Minija |
15:00 |
Nevezis Kedainiai |
? |
? |
Ekranas |
16:00 |
Neptunas |
? |
? |
Garliava |
16:30 |
AS Police |
? |
? |
US Bougouni |
FT |
Cancun |
0 |
1 |
Atlante |
FT |
Zacatecas Mineros |
0 |
0 |
Leones Negros |
15:00 |
Puebla U23 |
? |
? |
Club America U23 |
15:00 |
Queretaro U23 |
? |
? |
U.N.A.M.- Pumas U23 |
FT |
U.A.N.L.- Tigres W |
1 |
0 |
Juarez W |
FT |
Club Tijuana W |
3 |
4 |
Pachuca W |
16:00 |
Correcaminos 2 |
? |
? |
Orgullo Reynosa |
22:00 |
Tecos FC |
? |
? |
Coras |
18:00 |
Jeunesse Sportive Soualem |
? |
? |
Mouloudia Oujda |
15:30 |
Feyenoord U18 |
? |
? |
Ajax U18 |
15:00 |
Remo Stars |
? |
? |
Niger Tornadoes |
17:45 |
Knockbreda |
? |
? |
Newington |
18:45 |
Ballinamallard |
? |
? |
Ballyclare |
18:45 |
Dergview |
? |
? |
Ards |
14:00 |
Sp. Carapegua |
? |
? |
Rubio Nu |
21:15 |
Deportivo Santani |
? |
? |
Fernando de la Mora |
23:30 |
Sportivo Trinidense |
? |
? |
Sol de America |
20:00 |
Sport Huancayo |
? |
? |
Carlos Mannucci |
18:30 |
Wisla |
? |
? |
Podbeskidzie |
17:30 |
Chojniczanka |
? |
? |
Sandecja Nowy S. |
18:00 |
Pogon Siedlce |
? |
? |
Stezyca |
16:00 |
Piast Gliwice |
? |
? |
Warta Poznan |
18:30 |
Jagiellonia |
? |
? |
Pogon Szczecin |
17:45 |
Skierniewice |
? |
? |
Pelikan |
15:15 |
Pogon Szczecin II |
? |
? |
Swit Skolwin |
13:30 |
Sleza Wroclaw |
? |
? |
Carina Gubin |
17:45 |
Wiazownica |
? |
? |
Czarni Polaniec |
10:00 |
Benfica U19 |
? |
? |
Braga U19 |
19:15 |
Gil Vicente |
? |
? |
Arouca |
10:00 |
Academico Viseu U23 |
? |
? |
Rio Ave U23 |
10:00 |
Portimonense U23 |
? |
? |
Braga U23 |
15:00 |
SC Farense U23 |
? |
? |
Mafra U23 |
10:00 |
Santa Clara U23 |
? |
? |
Leixoes U23 |
14:15 |
Al Khor |
? |
? |
Lusail |
17:00 |
Al-Shahaniya |
? |
? |
Al Bidda |
14:00 |
Juk |
? |
? |
CARA Brazzaville |
17:00 |
Etoile du Congo |
? |
? |
AS BNG |
17:00 |
Din. Bucuresti |
? |
? |
FC Voluntari |
40' |
Fakel Voronezh U19 |
0 |
0 |
Chertanovo M. U19 |
41' |
Ural U19 |
0 |
0 |
FK Orenburg U19 |
10:00 |
Krylya Sovetov Samara U19 |
? |
? |
Lokomotiv Moscow U19 |
12:00 |
Akhmat Grozny U19 |
? |
? |
CSKA Moscow U19 |
14:00 |
Spartak Moscow U19 |
? |
? |
Konoplev Academy U19 |
12:00 |
Dynamo Moscow U19 |
? |
? |
FK Rostov U19 |
12:00 |
Rubin Kazan U19 |
? |
? |
FK Strogino Moscow U19 |
14:00 |
Sochi U19 |
? |
? |
Krasnodar U19 |
10:00 |
UOR 5-Yegoryevsk U19 |
? |
? |
Baltika U19 |
12:00 |
Zenit U19 |
? |
? |
Nizhny Novgorod U19 |
18:45 |
Airdrieonians |
? |
? |
Dundee Utd |
15:00 |
Vozdovac |
? |
? |
Sp. Subotica |
15:30 |
Michalovce |
? |
? |
Banska Bystrica |
15:00 |
Ilirija |
? |
? |
Tabor Sezana |
13:00 |
Black Leopards |
? |
? |
Orbit College |
13:00 |
Pretoria Callies |
? |
? |
Upington City |
17:30 |
TS Galaxy |
? |
? |
Swallows |
17:30 |
Cape Town Spurs |
? |
? |
Richards Bay |
FT |
Palestino |
3 |
1 |
Millonarios |
FT |
Barcelona SC |
0 |
2 |
Sao Paulo |
FT |
Always Ready |
2 |
0 |
Cesar Vallejo |
FT |
Fortaleza |
4 |
2 |
Boca Juniors |
FT |
Delfin |
1 |
2 |
Internacional |
FT |
Ind. Medellin |
2 |
1 |
Defensa y Justicia |
19:00 |
Almeria |
? |
? |
Getafe |
19:00 |
Real Sociedad |
? |
? |
Real Madrid |
18:30 |
Andorra |
? |
? |
Racing Santander |
16:00 |
Ilicitano |
? |
? |
Roda |
18:00 |
Ontinyent 1931 |
? |
? |
Rayo Ibense |
18:00 |
Villarreal C |
? |
? |
Silla CF |
23:00 |
Flora |
? |
? |
Voorwaarts |
17:00 |
Orebro Syr. |
? |
? |
AFC Eskilstuna |
17:00 |
Angelholm |
? |
? |
Lunds |
17:00 |
Torslanda |
? |
? |
Trollhattan |
17:30 |
Kongahalla |
? |
? |
Gauthiod |
17:00 |
IFK Skovde |
? |
? |
Lidkoping |
17:15 |
Saffle SK |
? |
? |
Herrestads AIF |
17:30 |
Nacka Iliria |
? |
? |
IFK Eskilstuna |
17:30 |
Sleipner |
? |
? |
Nykopings |
17:00 |
Landvetter |
? |
? |
Savedalen |
17:00 |
Jitex W |
? |
? |
Lidkoping W |
17:30 |
Sunnana W |
? |
? |
Malmo FF W |
18:15 |
Aarau |
? |
? |
Bellinzona |
18:15 |
Delemont |
? |
? |
Breitenrain |
13:00 |
Al-Ittihad Aleppo |
? |
? |
Wathbah |
13:00 |
Al Karamah |
? |
? |
Horriya |
13:00 |
Al-Sahel |
? |
? |
Tishreen |
13:00 |
Foutoua |
? |
? |
Al Wahda |
13:00 |
Hottin |
? |
? |
Jableh |
11:30 |
Istaravshan |
? |
? |
CSKA Pomir Dushanbe |
13:00 |
Kuktosh |
? |
? |
Barkchi Hisor |
13:00 |
Dodoma Jiji |
? |
? |
Kinondoni MC |
17:00 |
Adana Demirspor |
? |
? |
Galatasaray |
13:00 |
Busoga |
? |
? |
Wakiso Giants |
13:00 |
Mbarara City |
? |
? |
UPDF |
09:30 |
Metalist Kharkiv |
? |
? |
Kremin |
09:00 |
Minaj U19 |
? |
? |
Ch. Odessa U19 |
09:00 |
Rukh Lviv U19 |
? |
? |
Veres Rivne U19 |
10:00 |
Dnipro-1 U19 |
? |
? |
Dyn. Kyiv U19 |
14:05 |
Al Nasr |
? |
? |
Ittihad Kalba |
14:05 |
Bani Yas |
? |
? |
Hatta |
16:45 |
Al Wasl |
? |
? |
Al Jazira |
16:45 |
Emirates Club |
? |
? |
Al Wahda |
FT |
Tacoma Defiance |
3 |
2 |
Town FC |
21:00 |
Georgia Lions |
? |
? |
Savannah Clovers |
23:30 |
Washington Spirit W |
? |
? |
Orlando Pride W |
23:30 |
Rhode Island |
? |
? |
Phoenix Rising |
18:30 |
Buckley |
? |
? |
Chirk AAA FC |
10:30 |
Croatia U16 |
? |
? |
Sweden U16 |
14:00 |
Tunisia U17 |
? |
? |
Libya U17 |